Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Nieaktywne
Liczba postów: 2

Nie dziwi mnie to, akurat branża telekomunikacyjna znana jest z jazdy na niskich marżach, przez co pracownikom trudniej o benefity i podwyżki.