Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Orange stacjonarny taniej › Odpowiedz na: Orange stacjonarny taniej
Gość
29 kwietnia 2009 o 13:32
Liczba postów: 139210
To jak ja mam telefon w TPSA abonament za 50 zł to moge to zamienić aby miec tanszy abonament?????? To jak się jest w TPSA to to samo co ORANGE czy nie – bo już nie wiem o co tu biega?