Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Czy w Polsce bezrobotny zadzwoni taniej ? Odpowiedz na: Czy w Polsce bezrobotny zadzwoni taniej ?

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139206

No tak, analogiczna "oferta" Netii w stosunku do TP jest następująca: mamy o 6 złotych tańszy abonament (nie 50 lecz 43 złote, czy jakoś tak) ale za to minuta na komórkę kosztuje nie 40 groszy brutto lecz 90 groszy brutto. No i jeszcze Netia po prostu bezczelnie zmyśla połączenia, np. kiedy klienta tydzień nie ma w domu…