Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Nowe usługi MultiPOP i POPzona w Orange POP › Odpowiedz na: Nowe usługi MultiPOP i POPzona w Orange POP
Gość
29 marca 2009 o 15:28
Liczba postów: 139183
wie może ktoś jak wymienić te minuty na sms-y ?