Start Forum Operatorzy Operatorzy stacjonarni Telefonia DIALOG ma najtańszy internet w Polsce? Odpowiedz na: Telefonia DIALOG ma najtańszy internet w Polsce?

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139241

52zl, ok nie jest to jakis wypas ta cena, ale tez straszna nie jest. Lepsze sa oczywiscie promo na liniach wlasnych dialogu, ale jesli sie nie inwestuje w LLU to niestety taka cena poki co to zapora. Jedyna nadzieja to ewentualne przyspieszenie, ale to tez nie bardzo bo jak wiemy ostatnio sie TP cos zapycha z wlasnymi neostradami