Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › iPhone 3G do wygrania doładując konto Tak Tak › Odpowiedz na: iPhone 3G do wygrania doładując konto Tak Tak
Gość
12 grudnia 2008 o 09:19
Liczba postów: 139196
Nie dość że dają promocje to ludzie jeszcze narzekają… no i weź tu dogódź 😉 a potem jeszcze dorzucić zawiść w stosunku tego kto wygra i mamy stereotypowy wizerunek polaka… ;]