Start › Forum › Sprzęt › Komputery i akcesoria › iBox Infinity › Odpowiedz na: iBox Infinity
Gość
3 marca 2009 o 19:01
Liczba postów: 139199
MAm Go Już JAkieś 3 miesiące i jestem zadowolona i to bardzo napewno ma świetną jakość dzwięku i bez problemu moge oglądac filmy naprawde polecam. JA wybrałam 8 GB bo jednak te 4 by mi nie wystarczyły 😉