Start Forum Sprzęt Nokia Brzytwa HSDPA od Nokii Odpowiedz na: Brzytwa HSDPA od Nokii

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139194

i to ma byc brzytwa? czy motka z napisem nokia i to z lipnymi funkcjami jak w motce xD