Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Nowy Tak Tak -15 groszy za minutę i Godzina za Grosze Odpowiedz na: Nowy Tak Tak -15 groszy za minutę i Godzina za Grosze

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139243

Ja też wdepłem w nowego tt przez gupote i nie wiedzę.Teraz żal bo mam 10 lat nr.i wychodzi drożej,miałem NR za grosze ale za każde połączenie płaciłem 0,99 bez znaczenia czy krócej gadałem i jeszcze jakieś pakiety miałem płatne żarło mi z konta a nie wiedziałem co dopiero dzwoniłem do ERY i powiedzieli mi o tym kazałem wyłączyć.Teraz czekam te 4 m-ce na te tanie połączenia i włączyłem pakietowe minuty za 6 zł -20 min.-chociaż tyle bo za 4 m-ce 40 min za 6 zł