Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Nowy Tak Tak -15 groszy za minutę i Godzina za Grosze › Odpowiedz na: Nowy Tak Tak -15 groszy za minutę i Godzina za Grosze
Gość
3 listopada 2008 o 14:51
Liczba postów: 139183
Okropna oferta. Dużo gorsza niż obecny Tak Tak. Ktoś w tej Erze upadł ma gębę. Maksymalnie można w miesiącu zamówić 2 pakiety do Ery i stacjonarnych czyli razem aż 40 minut. Za każdą nastepną minutę wewnatrz sieci tylko 59 groszy!!!!