Start › Forum › Sprzęt › Telefony – pozostali producenci i inne tematy › Pozostali producenci › Premiera Skyfire › Odpowiedz na: Premiera Skyfire
Gość
3 listopada 2008 o 21:40
Liczba postów: 139207
jeszcze jakby to dzialalo na innej rozdzielczosci niz QVGA…