Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy stacjonarni › TP nie liczy na duże zainteresowanie tv z satelity › Odpowiedz na: TP nie liczy na duże zainteresowanie tv z satelity
Z taką ofertą tv satelitarnej to wręcz zdziwię się jeśli będą ich mieli liczonych w setkach tysięcy!