Gość
16 września 2008 o 18:15
Liczba postów: 139207
Ja powiem tak: posiadam Iphone od roku. Starszą wersję, ale to mała różnica. Taki pan Vanzeer1, z całym szacunkiem ale jest zwykłym abderytą, który wypowiada się na tematy o których nic nie wie. Mianowicie iphone może posiadać mmsy, dyktafon, nagrywanie filmów, itd. Mój iphone to posiada i nie bylo problemem poświęcenie 30min na forum myapple.pl w celu znalezienia i zainstalowania darmowych programów udostępniających te funkcje. Nie zmienia to jednak faktu, że ja osobiście nie jestem zadowolony z Iphona i używam go jako drugi telefon, głównie do słuchania muzyki, do smsowania wolę moją starą nokię N80.