Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139230

iPLUS. W Poznaniu HSDPA jest praktycznie w każdej części miasta, mieszkam w centrum i śmiga porządnie. Dlatego polecam, jeśli komuś nie przeszkadza ograniczenie miesięczne.