Start › Forum › Odpowiedz na:
iPLUS. W Poznaniu HSDPA jest praktycznie w każdej części miasta, mieszkam w centrum i śmiga porządnie. Dlatego polecam, jeśli komuś nie przeszkadza ograniczenie miesięczne.