Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139196

sluchajcie a za nawigacje placi sie jakies pieadze za to ze sie ja uzywa? ja wgralem ostatnio nwigacje Garimna i mi zabiera kase o co chodzi?