Gość
18 listopada 2007 o 12:24
Liczba postów: 139230
Szkoda, że autor nie podał jaką wersję oprogramowania posiadał testowany przez niego egzemplarz. Użytkownicy tego telefonu zakupionego w sieci PLAY mają często problemy z odtwarzaniem wideo (brak obrazu, odtwarzany jest tylko dźwięk). Wg mojej wiedzy do dziś ten problem nie został rozwiązany. Wielkim nieporozumieniem jest również wyskalowanie trzystopniowego wskaźnika naładowania baterii: [III] 100 %, [ II] 20 %, [ I] 10 %.
Żywię nadzieję, że autor artykułu wyjaśni tę sprawę do końca.