Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139210

Ja mam coś taakiego w swojej N3310 zajebista sprawa tel sie wiesza i ostatno takiego esa wysłałem swojemu szefowi LOL HAHAHAHAHAHAHA