Gość
27 czerwca 2006 o 10:43
Liczba postów: 139234
Mam program do motki c 651 ale po uruchomieniu i zainstalowaniu nic się nie dzieje a powinno bo tak mówił sprzedający że wyskakuje folder w którym póżniej można ściągać wsio.Chyba nie instalują się sterowniki .pomóżcie prosze a prześlę ten program każdemu o ile się da?