Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139208

Jak widać bajer zdjęcia wychodzą z samsungów (kto by pomyślał), co myslicie o tych komórkach, czy warto je kupić?

czy może lepiej coś z motoroli/np. motorola V500/.