Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139196

telefon warty swojej ceny <w komisie 800-850zł> ale nicc ciekawego nie ma więc nie polecam.Moim zdaniem ma za słabej jakośći głośnik wewnętrzny i nie da sie na nim muzyki spokojnie posłuchać.Już motorola c650 ma lepszy.Ale ogólnie spoko phone.