Gość
10 stycznia 2007 o 16:26
Liczba postów: 139230
Jednym słowem telefon jest do kitu wielki niewypał mam go 3 miesiące i przez ten czas był już 2 razy w serwisie a był nowiutki.Bateria(dobrze sformatowana) jest naprawde kiepska ja użytkuje go niewiele i ledwo wystarcza na 2,5 dnia już naprawiali mi jojstik i wymieniali oprogramowanie bo sie wyłączał jak mu się podobało, obudowa słabej jakościej-tandetny plastik strasznie trzeszczy i bardzo szybko sie rysuje.Jednym słowem ten telefon to wielki nie wypał, lepiej kupić Nokie nawet z gorszymi parametrami a napewno będzie dużo lepszej jakości i wiele więcej posłuży.Naprawde nie polecam nikomu tego telefonu.