Start › Forum › Inne › Do pośmiania › Melodyjki na komórkę › Odpowiedz na: Melodyjki na komórkę
Gość
18 października 2005 o 12:39
Liczba postów: 139233
co wy wogóle wiecie, komputery są dla inteligentnych ludzi jak ja,tak wiec wy nie macie po co je odpalać