Start Forum Rynek Wyniki i sprawozdania finansowe Najczęściej korzysta się z komputera oraz Internetu w domu

Przeglądanie wątku odpowiedzi 1
  • Autor
    Wpisy
    • Kan
      Klucznik
      Liczba postów: 8676

      59% gospodarstw domowych posiada komputery, 48% gospodarstw posiada dostęp do Internetu, 38% gospodarstw dysponuje połączeniami szerokopasmowymi. GUS zaprezentował Raport „Wykorzystanie technologii informacyjno-telekomunikacyjnych w przedsiębiorstwach, gospodarstwach domowych i przez osoby prywatne w 2008 r.”.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139184

      W sumie to sporo jest osób z tym szerokopasmowym internetem. To tez dzieki Netii, której misją jest upowszechcnianie łącz internetowych. oprocz niej i TP chyba nikt nie inwestuje w łącza. A szkoda, ale mamy Netię na szczęście.

Przeglądanie wątku odpowiedzi 1
Odpowiedz na: Najczęściej korzysta się z komputera oraz Internetu w domu
Twoje informacje: