Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Oświadczenie TP ws separacji funkcjonalnej TP

Przeglądanie wątków odpowiedzi 2
  • Autor
    Wpisy
    • Kan
      Klucznik
      Liczba postów: 8676

      Telekomunikacja Polska spodziewała się takiej decyzji UKE i nie jest nią zaskoczona. Regulator od wielu miesięcy w mediach zapowiadał taką decyzję i podejmował liczne działania, które miały na celu jej uzasadnienie. Obecnie nastąpiło jedynie medialne apogeum, czytamy w komunikacie TP.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139194

      Takie oświadczenie jest utrzymane w tonie groźby i chyba należy przyjąć do wiadomości, iż TP zrobi wszystko aby ten podział odbił się ich abonentom bardzo mocną czkawką. Czyli tak jak dawniej, ludu szary ty za to zapłacisz (dosłownie i w przenośni). Jak tu pozostać obojętnym wobec groźby pod adresem zarówno ustawodawcy jak i zwykłych obywateli. Czemu my zwykli obywatele musimy być ciągle zależni od tego bezdusznego monopolisty. Chcemy "wolności telekomunikacyjnej" w wyborze operatora, a nie konieczne zło reprezentujące nie wiadomo czyje interesy (bo na pewno nie abonenta i nie Skarbu Państwa). Chcemy tylko wolności !!

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139194

      Dziecko "kwiatku" czas wstawać nie śpij oszołomie… ;o)

Przeglądanie wątków odpowiedzi 2
Odpowiedz na: Oświadczenie TP ws separacji funkcjonalnej TP
Twoje informacje: