Start › Forum › Rynek › Wyniki i sprawozdania finansowe › Połowa Polaków w internetowej sieci
Już 56 proc. Polaków korzysta z Internetu – wynika z badania Instytutu GfK Polonia. Oznacza to, że w Polsce jest obecnie 16,7 mln internautów w wieku 15-75 lat.
Pełna treść artykułu dostępna tutaj:
a ja tam dzięki internetowi nie tylko surfowałem/surfuję ale tez i latałem szybowcem hehe
Nazwa (wymagane):
E-mail (nie zostanie opublikowany) (wymagany):
Witryna internetowa: