Start › Forum › Sprzęt › Pozostałe tematy › Słaby sygnał telefonu GSM w pomieszczeniu?
Przeglądanie wątków odpowiedzi 8
-
AutorWpisy
-
-
-
Anonimowy
Gość10 lipca 2009 o 08:53Liczba postów: 139208@gregorem – wydaje mi się, że tiger miał na myśli antenę zewnętrzną podłączaną do.. telefonu. Kiedyś starsze modele nokii np. miały gniazdo do podłączenia zewn. anteny. Sęk w tym, że teraz większość telefonów tego już nie ma. Druga sprawa, że.. trochę niewygodnie chodzić po domu z taką anteną przyczepioną do komórki.
Jeśli się mylę to proszę o info. Również mam słaby zasięg w domu.
-
-
AutorWpisy
Przeglądanie wątków odpowiedzi 8