Start › Forum › Sprzęt › Komputery i akcesoria › Nowa Opera Mobile
Przeglądanie wątków odpowiedzi 5
-
AutorWpisy
-
-
-
Anonimowy
Gość14 sierpnia 2009 o 20:50Liczba postów: 1392069.7 jest znacznie lepsza od poprzedniej wersji, ale ciagle nie na tyle dobra, zeby przekonalo mnie to do zrezygnowania na moim fonie z Mini Opery. Wersji Mobile uzywam tylko do stron z ktorych Opera Mini sobie nie radzi.
A tak off topic …. Jezeli chodzi o nowa opere PC w wersji 10 … to niestety tu sie chlopaki nie popisali. Notoryczne zwisy a "rewolucyjne" Opera Turbo dziala beznadziejnie. Jak podlaczam lapka pod telefon z edge, to po wlaczeniu opera turbo strony wchodza zdecydowanie dluzej niz bez opera turbo ….
-
-
AutorWpisy
Przeglądanie wątków odpowiedzi 5