Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Samsung Corby + karta 4GB w ofercie Rarka w MixPlusie
-
AutorWpisy
-
-
-
Anonimowy
Gość11 października 2009 o 20:30Liczba postów: 139202plus najbardziej uszukancza siec w polsce naciagaja naczym sie da infolinia tragedja arogancja i beszczelnosc konsultantow radze wszystkim trzymajcie sie odnich zdala rozmowy drogie promocje zadne telefony drogie jak za 1pln to staroc i padziewie lepiej idzcie do play tansze rozmowy leprze telefony mila obsluga
-
Anonimowy
Gość12 października 2009 o 17:24Liczba postów: 139202Chyba osoba wyżej źle trafiła w Plusie… bo ja jestem w Plusie od 5 lat i naprawde nie mają wcale złych ofert. Ostatnio zmieniłam oferte na abonament 40 zł i telefonem Samsung Corby za 1zł. Praktycznie cała moja rodzinka jest w Plusie 😀 mama, tata, siostra, ciotki, kuzynki a nawet babcia 🙂 Też raz trafiłam na niekompetentną konsultantkę, ale to się wszędzie może zdarzyć 🙂 Pozdrawiam.
-
Anonimowy
Gość13 października 2009 o 08:33Liczba postów: 139202Dla mnie mixplus jest świetny! Darmowy numer to dla mnie strzał w dziesiątke ponieważ mój chłopak mieszka daleko i gdyby nie ta usługa to juz dawno bym zbankrutowała 🙂 szkoda tylko ze juz nie mozna aktywować dwóch pakietów na rozmowy jednocześnie tak jak było wcześniej ale i tak jestem zadowolona z sieci.
-
Anonimowy
Gość14 października 2009 o 07:03Liczba postów: 139202🙂
Wg mnie wlasnie Plus jest najlepsza siecia dla osob ktor e niechca wydawac wiele na rozmowy.
Oferty tez sa dobre i telefony wcale nie sa badziewne. A jesli chodzi o Play to tylko zniecheca swoich klientow bo zamiast zajac sie ulepszaniem ofert woli oczerniac konkurencje reklamowo. JEST TAM DROGO i wszyscy maja drozej do PLAY. Uwazam,ze w tym omencie PLAY jest najgorszym wyborem. A Plus moze sie pochwalic naprawde duzym wyborem pakietow u ofert.
-
Anonimowy
Gość19 października 2009 o 12:29Liczba postów: 139202Co do "PaUlaa" byłam w plusie i moge śmiało stwierdzić że jest drogi w poruwnaiu z Play. Przeszłam do Play i wydaje dużo mniej, i 30 złotych za które doładowuje konto starcza mi na dłużej ! pLus ma tanie telefony, ale drogie taryfy !! W tym momęcie play jest dobrym wyborem dla tych , którym zależy aby tanio dzwonić !
-
Anonimowy
Gość21 października 2009 o 12:13Liczba postów: 139202pozwolę sobie Paula nie zgodzić się z tobą. Plus może był dobrą siecią ale rarka którą wprowadzili nie zachwyca. Ostatnio miałem nawet ją wziąć i dopiero jak zagłębiłem się w szczegóły dowiedziałem się że abo najniższy jest za 55pln a jak nawet już byłem skłonny tyle dać to dostałem info że minut darmowych na smsy nie zamienię i dodatkowych prezentów nie ma. Zrezygnowałem z nich i wziąłem analogiczną opcje w Orange tylko że z 3 prezentami, minutami wymienianymi na smsy i stawką 29groszy za minutę rozmowy.
-
Anonimowy
Gość7 stycznia 2010 o 22:53Liczba postów: 139202zgadzam sie z przedmówcami, ceny telefonów w plusie to jakas porażka… nawet klientom przedłużajacym umowe proponuja telefony tylko ok.10 zl taniej (a moze wedlug nich to AŻ), no zawiodłam się:( play wygrywa jezeli chodzi o ceny telefonow bez dwóch zdań, w doladowaniu np. 30×30 telefon w play kosztuje 1zl za to w plusie juz 200zl. jakaś żenada.
-
-
AutorWpisy