Start › Forum › Sprzęt › LG › LG Shine II oficjalnie zapowiedziany
Koreański producent telefonów komórkowych zapowiedział drugą wersję modelu LG Shine. Ma on być dostępny w amerykańskiej sieci AT&T od 22 listopada tego roku.
Pełna treść artykułu dostępna tutaj:
Cena trochę wysoka, ale podobami się zestawienie srebrnej obudowy z błekitnymi klawiszami, design na pierwszym miejscu jak zwykle u LG
Ma bardzo dobre wyposażenie, ciekawe kiedy kolejne wcieleni Shine będzie dostępne w Polsce
Nazwa (wymagane):
E-mail (nie zostanie opublikowany) (wymagany):
Witryna internetowa: