Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Promocja darmowe Mobilne Grono w Plusie

Przeglądanie wątków odpowiedzi 5
  • Autor
    Wpisy
    • Kan
      Klucznik
      Liczba postów: 8676

      Do 15 czerwca 2010 roku w sieci Plus trwa Promocja na dostęp do do portalu społecznościowego Grono. W okresie Promocji Użytkownicy mobilnej wersji serwisu Grono nie będą obciążani opłatami z tytułu transferu danych.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139202

      obawiam sie że nawet takie akcje nie spowodują wzrostu popularności Grona. za późno… 😛

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139202

      co to jest grono ?

      jakas gra ?

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139202

      na fonie mixplusa w rodzinie skusiłem sie na darmowy facebook w komórce..nawet załozyłem fikcyjne konto,jednak patrze na stan konta a tu zjada kase..czytam regulamin tej promocji i widze co?:domeny z którymi polaczenie po wpn wap jest zgodnie z regulaminem za darmo.cała reszta domen płatna zgodnie z cennikiem.sądze ze uokik to sprawdzi bo mial juz poszedł.w tej promocji pewnie tez bedzie podobnie 😉

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139202

      Przepraszam bardzo.

      Mam MixPlusa i za każdym razem jak wchodzę w te stronę na przeglądarce w telefonie,wyskakuje mi komunikat: "Internet: Brak odpowiedzi bramy." co to ma być?

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139202

      Twoj stary: tak własnie wyglada promocja Plusa.

      36i6 darmowe pakiety internetowe po doladowaniu – odpowiedz "brak odpowiedzi serwera" wchodze na inna stronke " łacze niedostepne"

      Ah ten nasz kochany Plus. Chyba pora sie wynosic do Play.

Przeglądanie wątków odpowiedzi 5
Odpowiedz na: Promocja darmowe Mobilne Grono w Plusie
Twoje informacje: