Start › Forum › Sprzęt › LG › kontakty
mam pytanko mam ten tel od2 dni i kontakty mam w prawym gornym klawiszu i w strzałce w dół czy mozna to jakoś zmienić 🙄
Nazwa (wymagane):
E-mail (nie zostanie opublikowany) (wymagany):
Witryna internetowa: