Start › Forum › Sprzęt › LG › LG T500
Mam problem jak ściągnąć obudowę tylną aby włożyć kartę i baterię… Liczę na szybką odpowiedź 🙂
Nazwa (wymagane):
E-mail (nie zostanie opublikowany) (wymagany):
Witryna internetowa: