Start › Forum › Sprzęt › LG › LG Ego T500
Hej nie wiem dlaczego ale nie moge wyslac wiadomosci sms;/ Mam smsy i jest zasieg ale ciagle nie moge wyslac smsa. Co mam zrobic?? Pomocy
Nazwa (wymagane):
E-mail (nie zostanie opublikowany) (wymagany):
Witryna internetowa: