Nie da się ukryć, że smartfonami z serii L, koreański producent podbił serca wielu użytkowników w Polsce. Przystępne cenowo, są propozycją dla młodych ludzi, którzy zaczynają swoją przygodę z telefonami typu smartfon. Czy najnowszy w serii smartfon zasila bateria o pojemności 1540 mAh.

Oprócz powyższej specyfikacji, smartfon entry-level wyposażono w poszerzony zestaw wygodnych funkcji ułatwiających użytkowanie, w tym te, dostępne w modelu LG Optimus L3 II. QuickMemo pozwala użytkownikom pisać, rysować lub robić notatki palcem bezpośrednio na ekranie i natychmiast przesyłać je innym użytkownikom jako załącznik lub adres URL. Narzędzie to można też wykorzystać jako nakładkę, np. aby zanotować numer i bezpośrednio go wybrać, gdy znajduje się on na wierzchu. Cheese Shutter — łatwe wykonywanie zdjęć na polecenie głosowe (wystarczy powiedzieć „cheese”, „kimchi”, „smile” lub „LG”), a aparat sam zrobi zdjęcie.
LG Optimus L1 II wyceniono na 95 dolarów. W pierwszej kolejności trafi do Wietnamu, Rosji i Wielkiej Brytanii. Czy zobaczymy go w Polsce na razie nie wiadomo.
źródło: LG
Kan
LG jest z Tajwanu? Myślałem że z Korei Południowej…
ja mam nokie 3510i i nie zamieżam puki co zmieniać na inny. Niby te nowsze majo podobno dostęp do internetu ale jakoś boje się tego urzywać.
proponuje nie myj się i nie jedz bo woda zatruta, nie łącz się przez tel bo cie śledzą, używaj win95 bez sieci, noś maske z tlenem bo powietrze zatrute… niezły jestes… 🙂