REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Orange - Internet Rzeczy pomoże w walce ze smogiem
Rynek
2017-01-16
IoT w Orange Polska
Technologia może skutecznie wesprzeć proces tworzenia mapy zanieczyszczeń powietrza w Polsce – twierdzi Maciej Kocięcki, dyrektor rozwoju IoT w Orange Polska. Zdaniem eksperta w walce ze smogiem przydatne mogą okazać się inteligentne sensory montowane np. na latarniach miejskich. Pozyskiwane w ten sposób dane dostarczą wiarygodnych informacji o jakości powietrza i ułatwią lokalizowanie źródeł zanieczyszczeń.
W Orange pierwszy Sony z VoLTE - Xperia XZ
Telefony
2017-01-12
3 | Orange - Sony z VoLTE
Inżynierowie Orange, wspólnie z Sony uruchomili funkcjonalność Voice over LTE na Sony Xperia XZ. Równolegle Operator pracuje także nad innymi smartfonami, by jak najwięcej w Was mogło się już w najbliższych miesiącach cieszyć świetną jakością i błyskawicznym łączeniem rozmów - zapewnia Piotr Domański, z Biura Prasowego Orange.
Orange zakończył sprzedaż taryf: Orange Go, One i POP
Taryfy
2017-01-11
2 | Orange na kartę
Orange poinformował o ważnych zmianach w ofercie prepaid. Od dziś operator nie będzie już sprzedawać taryf: Orange Go, Orange One i Orange POP. Ci, co mają mogą dalej korzystać - poinformował na Twitterze Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange Polska.
Orange - rejestracja kart prepaid (wideo)
Taryfy
2017-01-10
7 | Orange - rejestracja
Nie czekaj do 2 lutego, zarejestruj numer na kartę już teraz i odbierz bonus: 1000 zł na rozmowy i SMS-y do wszystkich oraz pakiet 100 GB neta, głosi Robert Górski w roli zwariowanego kioskarza, w nowym spocie.
Integrated Solution - nowe projekty z Huawei
Rynek
2017-01-10
Rynek
Integrated Solutions (IS), wyspecjalizowany integrator ICT należący do Orange Polska, został autoryzowanym partnerem firmy Huawei. Wykorzystując technologię producenta, IS zamierza wdrażać usługi integracyjne z obszaru infrastruktury, sieci i bezpieczeństwa. Uzyskane przez inżynierów Integrated Solutions certyfikaty pozwalają także na świadczenie serwisu urządzeń Huawei.
Orange - mamy ponad 100 tys. kilometrów sieci światłowodowej
Rynek
2017-01-09
10 | Rynek
Piotr Jaworski, dyrektor wykonawczy ds. zarządzania siecią Orange Polska, dla telko.in ujawnił, ze Orange Polska ma ponad 100 tys. kilometrów sieci światłowodowej. Wartość podana w wywiadzie to tak zwana „długość optyczna” – określana dzięki specjalnym testom, a więc najbardziej miarodajna.
99 proc. Polaków w zasięgu 4G/LTE Orange Polska
Rynek
2017-01-06
3 | Orange Polska 4G/LTE
Nieco ponad 99% Polaków znajduje się już w zasięgu naszego 4G LTE. Jak na Sieć #1 przystało - poinformował na Twitterze Jean-François Fallacher, prezes Orange Polska. To zasługa już ponad 8 500 stacji bazowych, które nadają na częstotliwościach 800, 1800 i 2600 MHz.
Spam SMS-owy cyber-przestępców trafia do klientów Orange
Taryfy
2017-01-04
3 | Orange
Orange informuje i przestrzega przed SMSami, które otrzymują klienci pomarańczowej sieci. Nie mamy nic wspólnego z takimi SMSami, nigdy nie zapisujemy Was na żadne usługi bez Waszej wiedzy i potwierdzenia - informuje na korporacyjnym blogu Orange Michał Rosiak, który zajmuje się bezpieczeństwem teleinformatycznym.
Orange - 30 proc. więcej za doładowanie przez Internet
Taryfy
2017-01-02
2 | Orange - pre-paid
Za doładowanie telefonu kwotą 5, 10, 30, 40, 50, 100 i 200 zł poprzez internet otrzymacie 30% więcej. Promocja ważna w dniach 2 stycznia 2017 r. do dnia 4 stycznia 2017 r. Bonus wpłynie na konto promocyjne w ciągu maksimum 24 godzin od momentu doładowania konta, ważność bonusu 14 dni.
Orange Sport w sylwestra przeszedł do historii
Rozrywka
2017-01-01
1 | Orange Sport
Oferta stacji Orange sport to wiadomości i transmisje wydarzeń sportowych - przede wszystkim piłki nożnej i sportów walki, a także siatkówki. Firma Orange Polska po 8 latach nadawania wyłączyła kanał sportowy Orange Sport.
Orange przedłużył bonusy za rejestrację prepaid
Taryfy
2016-12-30
20 | Orange na kartę - rejestracja
2 lutego wszystkie niezarejestrowane jeszcze karty prepaid zostaną wyłączone, a więc pozostało Wam nieco ponad 33 dni na rejestrację. Orange bez zmian przedłużył bonusy do do 28 lutego.
JF Fallacher - rok inwestycji w Sieci #1 (wideo)
Rynek
2016-12-29
Orange - podsumowanie 2016
Koniec roku zawsze skłania do podsumowań i snucia planów na przyszłość. Jean-Francois Fallacher na Twitterze, a Piotr Domański, z Biura Prasowego na blogu podsumowują rok Grupy Orange Polska.
Orange - mapki dla narciarzy 4G/LTE i 3G
Rynek
2016-12-29
Mapki dla narciarzy
Orange opublikował mapkę zasięgu 446 nowych stacji 4G/LTE, uruchomionych w grudniu w popularnych miejscowościach narciarskich. Na 284 mieliśmy do tej pory 3G,na pozostałych agregujemy - skomentował na Twitterze Wojciech Jabczyński, rzecznik Grupy Orange Polska.
Wyłączenie kanałów SD w Orange TV
Taryfy
2016-12-29
Taryfy
Od stycznia 2017 roku wybrane kanały w niższej rozdzielczości (tzw. kanały SD ) nie będą już dostępne w Orange TV. Zastąpią je kanały w jakości HD.
Orange dostarczy karty SIM oraz łączność komórkową dla urządzeń Chuango
Rynek
2016-12-28
3 | Chuango i Orange
Firma Chuango Technology podpisała umowę z Orange Business Services na dostarczanie kart SIM oraz łączność komórkową na najbliższe 3 lata. Dzięki współpracy klient nie będzie musiał dodatkowo instalować karty SIM umożliwiającej łączność dla Bezpiecznego Domu.
Klienci Inea dzięki Orange uzyskają dostęp do technologii światłowodowej
Rynek
2016-12-28
Orange - Inea
W dniu 23 grudnia 2016 Orange Polska oraz Inea uzgodniły warunki umowy dotyczącej współpracy w zakresie: udostępnienia Lokalnej Pętli Światłowodowej (LLU) wykonywanej w technologii FTTH, udostępnienia innych elementów infrastruktury na potrzeby Lokalnej Pętli Światłowodowej (przestrzeń instalacyjna w szafach dostępowych Inea, sieci dosyłowa - backhaul).
Orange - statystyki świąteczne
Taryfy
2016-12-27
3 | Orange
Klienci Orange_Polska przez 3 świąteczne dni przesłali 2,64 PB danych w sieci mobilnej. Najwięcej poprzez sieć 4G / LTE. Ponadto, w Wigilię wysłali 94 mln SMS-ów - poinformował na Twitterze Wojciech Jabczyński, rzecznik Grupy Orange Polska.
Orange - ruszyła zimowa wyprzedaż (aktualizacja)
Telefony
2016-12-27
2 | Orange
W noworocznej promocji Orange klienci znajdą nowoczesne smartfony i tablety w cenach niższych nawet o 500 zł. Dodatkowo, jeśli posiadają lub zakupią usługę Orange Światłowód lub Neostrada, dzięki Orange Open Extra, z abonamentu komórkowego będą mogli korzystać nawet przez rok bez opłat, oszczędzając do 1 400 zł.
Orange ma 350 nowych stacji bazowych z 4G/LTE
Rynek
2016-12-24
7 | Orange 4G/LTE
Orange Polska intensywnie rozbudowuje zasięg technologii 4G LTE, która umożliwia korzystanie z połączeń o najwyższych światowych parametrach. Od 1 grudnia odpaliliśmy 350 nowych stacji bazowych z 4G/LTE. Z tego 37 w miejscowościach narciarskich - pochwalił się Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange Polska.
Strony: 1 z 136     1234...136 >>
Nowości

Ankieta
Który producent w Polsce segmentu B-Brand zaprezentował najciekawsze portfolio 2016

Allview
Archos
Doogee
Kruger & Matz
myPhone
TP-LINK
Wiko
Inny


WynikiAnkiety

Głosów 122
Ostatnio na forum
Play włącza w telefonach przypominacz o rejestracji prepaidów
No to tracicie 3 klientów na abo, nie dość , że problem z zasiegiem to jeszcze to....
myPhone Hammer - pancerny telefon powraca do Biedronki
jest prosty, poręczny i odporny, idealny dla mnie :)...
AnTuTu - najwydajniejsze smartfony w 2016 roku
Na 5 miejscu z wynikiem 148820...
T-Mobile Zdalny IT Serwis - pomoc na problemy ze sprzętem i oprogramowaniem
Na bank nie wytrzymają takie ceny. Sam bym ich zatrudnił dla moich klientów. Ale ciekawy jestem co t...
T-Mobile Zdalny IT Serwis - pomoc na problemy ze sprzętem i oprogramowaniem
Ale co 5zł za jedno urządzenie miesięcznie?! ...
SkyCash rozwija usługę sprzedaży biletów kolejowych
W takim razie przetestuj Koleo, mają aplikację na androida....
Recenzja Ferguson FBOX 3 TV - mini pc zmieni telewizor w SmartTV
Witam, Mi również do amplitunera wysyła tylko stereo. Próbowałem po. Hdmi i spdif. Udało się Panu ...
SkyCash rozwija usługę sprzedaży biletów kolejowych
1. Brak możliwości zakupu biletu kolejowego na trasie \"z przesiadką\". Kupno 2ch oddzielnych daje ...
Ostatnio wgrane Fotki
Polskie drogi Polskie drogi Polskie drogi Polskie drogi Polskie drogi

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne