REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Orange - ruszyła najszybsza, mobilna stacja w Polsce
Rynek
2016-10-27
2 | Rynek
W Warszawie przy Placu Politechniki razem z Huawei uruchomiliśmy najszybszą stację bazową w Polsce. Jest petardą, z której można "wyciągnąć" do 600 Mb/s w sieci 4G LTE Orange.
Orange Top Marką 2016
Rynek
2016-10-26
2 | Orange
Z badania magazynu Press oraz Press – Service Monitoring Mediów wynika, że Najbardziej medialną marką telekomunikacyjną w prasie i internecie w minionym roku był Orange.
Effie - dwie brązowe statuetki dla Orange i nju mobile
Rynek
2016-10-26
Rrynek
Podczas poniedziałkowej gali Effie Awards w Teatrze Wielkim Operze Narodowej nagrodzono dwie kampanie Orange Polska - Orange na kartę i nju mobile. Obie były nominowane w kategorii Telekomunikacja.
Nju mobile zbliża się do miliona użytkowników
Rynek
2016-10-25
10 | Rynek
Wczoraj na koniec dnia Grupa Orange Polska zaprezentowała wyniki finansowe za drugi kwartał 2016 roku. Najpierw o ofertach postpaid - tak dobrego kwartału nie mieliśmy od wielu lat. Przybyło nam 309 tys. klientów netto. Jeśli chodzi o Nju mobile to zbliżamy się do miliona użytkowników - 943 tys. (abonament 348 tys. na kartę 595 tys.) - poinformował Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange Polska.
Orange ma 16,394 mln kart SIM
Rynek
2016-10-24
9 | Orange 3kw.2016
Całkowita liczba klientów mobilnych Orange Polska, zmniejszyła się o 209 tys. względem stanu na koniec drugiego kwartału i wynosi 16,394. Liczba klientów post-paid wzrosła do 9 085 z 8 798 mln 2 kw. 2016, a usług pre-paid zmniejszyła się o 600 tys. do 7 309 mln z 7 898 mln. przyrost o +13% rok-do-roku liczby klientów mobilnych usług abonamentowych, +309 tys. przyłączeń netto w 3 kw. - podała spółka.
Orange Sport w sylwestra przejdzie do historii
Taryfy
2016-10-22
2 | Orange Sport
Oferta stacji Orange sport to wiadomości i transmisje wydarzeń sportowych - przede wszystkim piłki nożnej i sportów walki, a także siatkówki. Firma Orange Polska po 8 latach nadawania zamyka kanał sportowy Orange Sport, co potwierdził rzecznik Orange Polska Wojciech Jabczyński.
Orange - międzyoperatorski HD Voice z Plusem
Taryfy
2016-10-19
4 | HD Voice
Orange właśnie wdrożył usługę HD Voice w połączeniach z klientami Plusa (dotychczas była dostępna tylko wewnątrz sieci Orange). Jak pierwszy, międzyoperatorski HD Voice przekłada się na realia?
Orange - już 97 proc. Polaków jest w zasięgu 4G/LTE
Rynek
2016-10-18
6 | Orange 4G/LTE
Mobilna sieć 4G LTE Orange dociera do 97% populacji Polski - pochwalił się na Twitterze Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange Polska.
Orange - jesienna promocja telefonów na stronie internetowej
Telefony
2016-10-17
3 | Orange
Orange obniżył ceny 10 urządzeń – 9 telefonów i jednego tabletu, dostępnych na stronie internetowej. Warto się przyjrzeć tej ofercie, bo promocja nie obejmuje kwoty abonamentu, lecz miesięczną opłatę za urządzenie. Promocja ważna jest do 26 października Jakie urządzenia znajdziecie na liście?
Orange powrócił z usługą Przelew SMS
Taryfy
2016-10-16
6 | Orange - Przelew SMS
Po 3 latach od jej wyłączenia, Orange przywrócił usługę "Przelew SMS". Dzięki usłudze Przelew SMS można przelać pieniądze z jednego telefonu na kartę na inny telefon na kartę w Orange. O Przelew SMS możecie również poprosić innego użytkownika telefonu na kartę w Orange poprzez bezpłatnego SMS-a.
Orange: 50proc. zarejestraowanych kart prepaid - nowe bonusy
Taryfy
2016-10-14
10 | Orange - rejestracja
Już ponad połowa klientów prepaid Orange i Nju mobile zarejestrowała swój numer. - Uważam, że to niezły wynik. Dziękuję, że szybko zareagowaliście na taką konieczność i korzystaliście z naszej promocji. Teraz chcemy zachęcić drugą połowę klientów, by także zarejestrowali SIM-y. Dlatego wracamy z nową promocją - poinformował Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange Polska.
Jean-François Fallacher - pasmo 450 MHz zbyt drogo kosztuje
Rynek
2016-10-14
2 | Rynek
Orange za przedłużenie rezerwacji częstotliwości w paśmie 450 MHz, z której będzie mógł korzystać do końca 2031 r., ma zapłacić 115,5 mln zł - wynika z projektu decyzji prezesa UKE przedłożonego do konsultacji. Cena, jakiej oczekuje regulator jest bardzo wysoka – mówi Jean-François Fallacher, prezes zarządu Orange Polska, w rozmowie z TELKO.in.
Orange Smart Care - usługa naprawy telefonu za 7,98 zł /m-c
Telefony
2016-10-14
1 | Orange Smart Care
Orange Smart Care to pierwsza na rynku usługa zapewniająca pokrycie kosztów profesjonalnej naprawy telefonów i smartfonów, niezależnie od przyczyny i okoliczności ich uszkodzenia. Obejmuje w szczególności uszkodzenia mechaniczne i skutki zalania wodą, zapewniając znacznie szerszy zakres świadczeń niż w przypadku produktów ubezpieczeniowych.
Oszczędności płyną z prądem od Orange Energia (wideo)
Taryfy
2016-10-13
Orange - reklama
Potraficie sobie wyobrazić świat bez energii, w którym na każdym kroku musielibyście wytwarzać prąd? Orange przygotował cykl reklam promocyjnych nowej oferty, w ramach której każdy klient, który zmieni sprzedawcę prądu na Orange Energia otrzyma 200 zł do wykorzystania na opłaty za prąd.
Piotr Muszyński powołany na kolejną kadencję członka Zarządu Orange Polska
Rynek
2016-10-13
Orange Polska
W dniu 12 października 2016 roku: Rada Nadzorcza Orange Polska powołała pana Piotra Muszyńskiego na stanowisko członka Zarządu, na kolejną kadencję. Powołanie zostało dokonane przed upływem obecnej kadencji.
Orange 4G/LTE - 7700 masztów w całej Polsce
Rynek
2016-10-13
7 | Orange 4G/LTE
Orange Polska intensywnie rozbudowuje zasięg technologii 4G LTE, która umożliwia korzystanie z połączeń o najwyższych światowych parametrach. Już teraz może z niej korzystać ponad 96 procent Polaków, a do końca tego roku odsetek ten wzrośnie do 98%. - pochwalił się Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange Polska.
Orange uruchomił VoLTE - bo liczy się czas połączenia i jakość dźwięku
Taryfy
2016-10-13
8 | Orange VoLTE
Orange uruchomił komercyjnie usługę Voice over LTE, bazującą na najnowszej technologii transmisji głosu w cyfrowych sieciach komórkowych. Dzięki niej klienci szybciej nawiążą połączenia i będą rozmawiać z najlepszą jakością dźwięku. Z nowej usługi, jako pierwsi mogą korzystać posiadacze smartfonów Samsung Galaxy S7 oraz S7 edge.
Samsung - technologia VoLTE dla klientów Orange na Galaxy S7 i S7 edge
Telefony
2016-10-13
1 | Telefony
VoLTE to nowocześniejsza wersja dobrze znanej technologii, np. z usługi Skype, VoIP-a, która wykorzystuje łącza internetowe do nawiązywania połączeń głosowych. Samsung Electronics Polska razem z Orange Polska dostarcza klientom sieci Orange nowoczesną technologię połączeń głosowych VoLTE. Nowe rozwiązanie jest dostępne dla użytkowników smartfonów Samsung Galaxy S7 i S7 edge.
Orange - rekordowa liczba zagrożeń na urządzenia mobilne
Inne
2016-10-13
Internet mobilny
Ponad trzykrotny wzrost próbek złośliwego oprogramowania na urządzenia mobilne odnotował CERT Orange Polska w pierwszej połowie 2016 roku. Zdaniem Tomasza Matuły, Dyrektora Infrastruktury ICT i Cyberbezpieczeństwa w Orange, ten rok zapowiada się rekordowo pod kątem liczby ataków na smatfony i tablety.
Data Center Orange - secyfikacja centrum danych w Łodzi (wideo)
Rynek
2016-10-13
Data Center Orange
Niespełna miesiąc temu firma Orange Polska poinformowała o rozbudowie Centrum Przetwarzania Danych w Łodzi. Przedstawiamy jego szczegółową specyfikację oraz zastosowane rozwiązania, dzięki którym przedsiębiorcy zyskają nie tylko dostęp do profesjonalnych technologii, ale będą mieli możliwość optymalizacji kosztów związanych ze stworzeniem i odpowiednim utrzymaniem serwerowni.
Strony: 1 z 132     1234...132 >>
Nowości

Ankieta
Jak oceniasz ofertę a2mobile Aero2

Bardzo atrakcyjna
Raczej atrakcyjna
Taka sobie
Raczej nieatrakcyjna
Zdecydowanie nieatrakcyjna
Trudno powiedzieć


WynikiAnkiety

Głosów 220
Ostatnio na forum
System Ognivo ułatwia przenoszenie rachunków bankowych
OGNIVO - system służący do poszukiwania rachunków bankowych dłużników. System ten umożliwia elektron...
Petro Amazon - rusza budowa nowego centrum logistyki e-commerce w Kołbaskowie
Brzmi pięknie, ciekawe, jak jest w praktyce... ...
Petro Dziś konferencja T-Mobile o prepaid
Mogłeś nie robić sobie nadziei i od razu przenieść numer ;-)...
UOKiK: T-Mobile ma zapłacić klientom po 65 zł, za bezprawne informowanie o podwyżce
I co zapłacili te 4.5 mln ? Wątpię, znowu zasądzą wysoką karę, się nagłośni - chwała i uzasadnienie...
DigitalAngel Orange - ruszyła najszybsza, mobilna stacja w Polsce
Samsung\'s Galaxy S7 and S7 Edge are 4x4 MIMO compatible along with 256QAM....
Netia - nowa oferta dla małych i średnich firm
Podoba mi się ten pakiet publiczny, mam telewizor z wiadomościami w mojej kawiarni przyciągnie klien...
Orange - ruszyła najszybsza, mobilna stacja w Polsce
No tylko teraz modemy z czterema antenami i można korzystać :(....
Dziś konferencja T-Mobile o prepaid
I thats it? Serio? Jak cos szykuja grubego to chetnie zaczekam. Przeciez bez sensu byloby zwolywanie...
Dziś konferencja T-Mobile o prepaid
na dziś tyle? bo jutro więcej? bo po weekendzie więcej? hmm... po takim podsycaniu apetytow poprosze...
Dziś konferencja T-Mobile o prepaid
mamy traktowac dzisiejsza konferencja jako odslone nr 1? w slad za ogloszeniem zadowolenia z wynikow...
Ostatnio wgrane Fotki
róża róża słonecznik

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne