REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Internet LTE Orange - nowe plany internetowe dla każdego klienta
Taryfy
2015-04-24
10 | LTE Orange
Od 27 kwietnia w nowych planach Orange LTE FreeNet do wyboru są trzy proste i kompletne propozycje ofert, których wspólną cechą są bardzo duże pakiety na transmisję danych oraz nielimitowany dostęp do sieci LTE. Już za 19,90 zł miesięcznie, klienci mogą swobodnie korzystać z internetu LTE nie ograniczając się pakietem GB.
Nju na kartę - za granicą, jak w kraju
Taryfy
2015-04-23
2 | Nju.mobile
Od dziś w Nju na kartę możecie włączyć usługę roamingową „jak w kraju”, która obniży Wam ceny rozmów i SMS w roamingu. Zasady identyczne, jak w nju z rachunkiem - 19 gr/minuta za połączenia wychodzące i przychodzące oraz 0,09 zł za jedną wiadomość.
B.Duthoit: za dwa lata cała Polska w zasięgu LTE Orange
Rynek
2015-04-23
3 | Wywiad - wideo
Dostęp do internetu LTE w sieci Orange ma dziś niemal trzy czwarte Polaków. W ciągu kolejnych dwóch lat zasięg obejmie całą Polskę. Chcemy, by klienci mogli swobodnie korzystać z LTE nie tylko na zewnątrz, lecz także wewnątrz budynków czy w metrze – mówi agencji Newseria Biznes Bruno Duthoit, prezes Orange Polska. Inwestycje w nowe technologie będą dotyczyć także telefonii stacjonarnej.
Orange tnie ceny także dla biznesu
Taryfy
2015-04-22
Orange - Tniemy Ceny
Ruszyła kolejna odsłona Promocji Orange dla firm - „Tniemy ceny”. Promocja jest dostępna od dziś do 28 kwietnia lub do wyczerpania zapasów. Mogą skorzystać nowi klienci, przedłużający umowy i przechodzący do Orange od innych operatorów.
Orange: szalone dni do 28 kwietnia
Taryfy
2015-04-22
Orange
Dzisiaj Orange rusza z kolejnymi szalonymi dniami, w których macie okazję kupić telefony po wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Promocja potrwa do 28 kwietnia i dotyczy nowych klientów, przenoszących numer od konkurencji i przedłużających umowę z Orange.
Ranking Odpowiedzialnych Firm 2015: Orange najlepszym telekomem
Rynek
2015-04-22
Orange
W Rankingu Odpowiedzialnych Firm 2015 Orange Polska zajął 1 miejsce w kategorii telekomunikacja, technologia, media i rozrywka, a 2 w zestawieniu ogólnym. Wyniki ogłoszono podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach.
Szóste urodziny akcji Środy z Orange - ponad 6,5 mln widzów w kinach
Taryfy
2015-04-22
Orange
Klienci Orange wraz z bliskimi i przyjaciółmi już sześć lat mogą oglądać filmowe hity w ramach akcji Środy z Orange, otrzymując drugi bilet do kina w prezencie. Z tej okazji Orange zaprasza dzieci, wychowanków domów dziecka do 29 kin na wyjątkowe urodzinowe seanse. Dodatkowo Orange i Multikino pracują nad wdrożeniem audiodeskrypcji filmów dla osób niewidomych i niedowidzących.
Orange - Opiekunka, czyli Pakiet Rodzinny za 94,96 zł/msc
Taryfy
2015-04-21
Orange - reklama
Pakiety Rodzinny, Komfortowy i Wygodny – to nowa oferta dla klientów Orange Polska. Każdy zawiera zestaw usług domowych i mobilnych, przydatnych w obszarach, które sami klienci określili jako ważne - Bliscy, Dom i Mobilność. Ruszyła kampania reklamowa oferty Pakiet Rodzinny za 94,96 zł/msc, w Orange.
B.Duthoit: Orange wprowadza nową ofertę i chce poprawić kontakt z klientem
Taryfy
2015-04-20
4 | Wywiad - wideo
Większą wagę będziemy przywiązywać do tego, by słuchać naszych klientów i trafiać w ich potrzeby za pomocą ofert oraz dopasowanych usług i skupiać się na tym, co jest dla nich istotne – mówi agencji Newseria Biznes Bruno Duthoit, prezes Orange Polska. W ofercie Orange pojawiły się nowe pakiety dla klientów indywidualnych i taryfy dla firm.
CyberTarcza - odpowiedź Orange na rosnącą skalę cyberzagrożeń
Taryfy
2015-04-16
1 | Orange - neostrada
Bardziej bezpieczny internet Orange z CyberTarczą. To nowe, bezpłatne rozwiązanie, które zapewni większe bezpieczeństwo w sieci użytkownikom Neostrady.
Znacznie więcej niż standard w nowych planach taryfowych Orange dla Firm
Taryfy
2015-04-16
1 | Orange dla Firm
Nowe plany taryfowe dla biznesu, to efekt badań preferencji klientów. W nowych taryfach otrzymują oni pakiety internetu LTE oraz nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w kraju. Prócz tego, do wyboru są plany zapewniające nawet do 1000 minut na rozmowy i 1 GB na internet w roamingu oraz nielimitowane połączenia do krajów UE.
Orange: nowe pakiety usług dla klientów indywidualnych
Taryfy
2015-04-16
3 | Taryfy
Pakiety usług dla klientów indywidualnych - Rodzinny, Komfortowy i Wygodny. Każdy zawiera zestaw usług domowych i mobilnych, przydatnych w obszarach, które sami klienci określili jako ważne - Bliscy, Dom i Mobilność. Cena usług w pakiecie jest niższa niż przy zamówieniu pojedynczych ofert, ponieważ każdy pakiet zawiera rabat Orange Open.
Nowa oferta, nowa wizualizacja i zobowiązania Orange
Taryfy
2015-04-16
14 | Taryfy
Dziś Orange pod hasłem "Liczy się tylko, to co ważne dla Ciebie", zaprezentuje swoją nową ofertę. Orange zmienia się, aby jak najlepiej rozumieć i odpowiadać na potrzeby swoich klientów. Wprowadza CyberTarczę, która zapewni większe bezpieczeństwo internautom, nowe pakiety dla klientów indywidualnych i nowe taryfy dla klientów biznesowych. Zmienia się także obsługa klientów.
Lookout Mobile Security będzie chronił smartfony klientów Orange
Systemy
2015-04-15
1 | Lookout Mobile Security
Klienci Orange mogą skorzystać ze specjalnej oferty na jedno z najlepszych narzędzi zapewniających kompleksową ochronę smartfonów i tabletów – Lookout Mobile Security. Mobilna aplikacja Lookout zapewnia niezbędną ochronę przed programami malware, wirusami oraz utratą danych. Skutecznie pomaga też odnaleźć zgubione urządzenie, a w przypadku kradzieży umożliwia jego zablokowanie i zdalne skasowanie osobistych danych.
Orange: szalone ceny również dla biznesu
Taryfy
2015-04-13
1 | Orange
Teraz oferta szalonych cen w Orange trafiła także dla firm. Dlatego jeśli macie działalność gospodarczą, warto rozważyć naszą propozycję. Promocja „Tniemy ceny” trwa do 16 kwietnia.
Orange - nowości w czwartek
Taryfy
2015-04-13
9 | Orange
16 kwietnia br. tj w czwartek Orange zaprezentuje swoją ofertę, która ma spełniać oczekiwania klientów oraz zaprezentuje szczegóły nowej kampanii reklamowej.
Orange Polska z OSS Ericssona
Taryfy
2015-04-13
Taryfy
Orange Polska podpisuje 6-letnią umowę dotyczącą obszaru wsparcia operacyjnego (OSS). Elementami kontraktu są usługi konsultingowe, integracja systemów oraz wdrożenie pakietu Ericsson OSS Suite. Umowa jest częścią Programu Transformacji prowadzonego przez Orange Polska.
Orange NFC Pass - dziewięć kart płatniczych w Banku BPH
Taryfy
2015-04-09
3 | Orange NFC Pass
Pod koniec marca Klienci sieci Orange uzyskali możliwość instalacji łącznie dziewięciu debetowych i kredytowych kart płatniczych Banku BPH do płatności zbliżeniowych telefonem. Rozwiązanie pozwala bezpiecznie i wygodnie płacić smartfonem NFC z kartą SIM NFC w sklepach, tak jak zwykłą kartą zbliżeniową, bez konieczności odblokowania ekranu telefonu, otwierania aplikacji i posiadania połączenia z internetem.
Orange: kwietniowa okazja na smartfona
Taryfy
2015-04-09
4 | Orange
Orange dziś wystartował z kolejną edycją szalonych dni. Jeśli potrzebujecie smartfona w dobrej cenie teraz macie dobrą okazję. Możecie zaoszczędzić nawet 900 złotych. Mogą z niej skorzystać nowy klienci, przenoszący numer do Orange i przedłużający kontrakt. Wszystkie umowy na 24 miesiące.
Startuje drugi nabór do programu Kluby Sportowe Orange
Rynek
2015-04-08
Sponsoring
Drugi nabór do programu Kluby Sportowe Orange właśnie ruszył i kolejne 50 klubów otrzyma m.in. sprzęt sportowy, treningowy oraz możliwość modernizacji infrastruktury. Wnioski uczestnictwa w programie można składać do 8 maja przez stronę www.klubysportoweorange.pl.
Strony: 1 z 148     1234...148 >>Nowości

Ankieta
Czy marka telefonu jest dla Ciebie ważna?

Tak
Raczej Tak
Raczej nie
Nie
Trudno powiedzieć


WynikiAnkiety

Głosów 656
Ostatnio na forum
FM GROUP Mobile - Mini bez telefonu no limit za 19,90 PLN
czy w dzisiejszych czasach to możliwe? nie chodzi mi o ofertę, tylko o ten link, ktory zamieścił Ste...
VoIP-y w natarciu: 8 gr/min na komórki w muff
Kiedyś używałem tylko komórki, teraz przeniosłem usługi do Easy Calla ...
Test Evolve Gladiator: wodoodporny twardziel
Dlaczego nikt nie pisze o dyktafonie w \"evolvku\" a może tylko jest w moim hi hi, jest rewelacyjny,...
Strajk włoski w T-Mobile?
To ten szmaciarz Fosiewicz sie jeszcze utrzymał , prywatny interes kręci a w temobile ludzi dusi. F ...
Blom myPhone zaczyna podbój świata. Dość dla drogich smartfonów
Przed erą MyPhone też były smartfony za mniej niż 500zł ;) ...
Stentor FM GROUP Mobile - Mini bez telefonu no limit za 19,90 PLN
Niestety :) [url]https://www.facebook.com/pages/Pozew-zbiorowy-przeciwko-FM-Group-Mobile/37651517585...
myPhone zaczyna podbój świata. Dość dla drogich smartfonów
Jednak warto przypomnieć, że myPhone jednak wpłynął na polski rynek smartfonòw oferując jako pi...
FM GROUP Mobile - Mini bez telefonu no limit za 19,90 PLN
Taka oferta jest godna rozważenia, ale co to za operator?...
myPhone zaczyna podbój świata. Dość dla drogich smartfonów
jurny pisze: \"hejty, wszędzie hejty... masz polski projekt i polską markę, czego chcesz więcej? wąs...
Ostatnio wgrane Fotki
krajobraz zachód słońca śnieg pąki zdjęcie z diodą LED zdjęcie z diodą LED Pąki Rysunek Rośliny Plac zabaw

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne