Mój wymarzony telefon komórkowy: kategoria dla dzieci w wieku do 15 lat

Mój pomysł , na telefon komórkowy jest taki : Będzie on miał duży wyświetlacz do gier , standardy micro sd xc , wifii i bluetootch (najnowszej generacjii) . Będzie on wyposażony również w GPS , łączność satelitarną , oraz w technologię wyświetlania obrazu w powietrzu (laser projektora w telefonie będzie stymulować cząsteczki azotu i tlenu

By |2012-01-10T19:43:57+01:0010 stycznia 2012 19:43|Kategorie: Konkurs, Newsy, Sprzęt, Telefony|0 komentarzy

Sony Xperia Aye with Walkman

Nazwa pochodzi od angielskiego słowa „Aye” znaczącego tyle co „zawsze, na tak”. Nawiązuje ono do tego, że zawsze mamy przy sobie wszystko to, czego nam potrzeba. Telefon posiada opcje moim zdaniem idealne dla typowego użytkownika chcącego mieć zawsze wszystko przy sobie. Posiada on także znaną wszystkim funkcję Walkman. No więc po kolei:

By |2012-01-10T19:31:49+01:0010 stycznia 2012 19:31|Kategorie: Konkurs, Newsy, Sprzęt, Telefony|0 komentarzy

Telefon przyszłości, to bardzo intrygujące zagadnienie

Telefon przyszłości... to bardzo intrygujące zagadnienie. Jakiś czas temu obserwowaliśmy pewien bieg producentów ku zmniejszenia wielkości telefonów. Ostatnio wszyscy starają się budować telefony z coraz większymi ekranami. Prawdopodnobnie gdy niedługo zostanie osiągnięte maksimum wielkości wyświetlacza, telefony znów będą stawały się coraz mniejsze. To przebieg sinusoidalny. A co by się stało gdyby w swoim telefonie moglibyśmy sami zmieniać wielkość wyświetlacza w zależności od tego co chcemy na tym telefonie robić?

By |2012-01-10T18:40:06+01:0010 stycznia 2012 18:40|Kategorie: Konkurs, Newsy, Sprzęt, Telefony|7 komentarzy

Cały przedni panel to tylko i wyłącznie wyświetlacz

Cały przedni panel to tylko i wyłącznie wyświetlacz. Po zablokowaniu ekranu widoczny będzie środek telefonu z płytą główną na czele! Każdy z telefonów przyszłości będzie wyposażony w wideokamerę 3D! z funkcja nagrywania w minimum 1080p ! stereofoniczne głośniki minimum takie jak w Sony Ericsson live to standard!

By |2012-01-10T17:38:03+01:0010 stycznia 2012 17:38|Kategorie: Konkurs, Newsy, Sprzęt, Telefony|0 komentarzy
Przejdź do góry