Nokia oraz Apple podpisały ugodę, koniec batalii sądowej
Nokia oraz Apple poinformowały o podpisaniu ugody dotyczącej naruszenia patentów pomiędzy obiema firmami. Zgodnie z przedstawioną informacją Apple zapłaci Nokii jednorazowe odszkodowanie, które zakończy batalie sądową.