O olek_skype

bo ja wiem??? ostatnio wywalili mnie z gsmonline.pl za krytykę cenzorskich cięć komentarzy - skrytykowałem ich i napisałem maila do redakcji z protestem a oni mnie dzisiaj( 2/5/06 ) zablokowali.. :P
Przejdź do góry