Jesteś tutaj:-, Inne, Internet, Newsy, Oprogramowanie, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Sprzęt sieciowy, Wydarzenia-D-Link wprowadza na rynek serię rozwiązań WiFi 6/6E z technologią sztucznej inteligencji Aquila Pro AI Mesh

D-Link wprowadza na rynek serię rozwiązań WiFi 6/6E z technologią sztucznej inteligencji Aquila Pro AI Mesh

D-Link, światowy lider w dziedzinie infrastruktury sieciowej, ogłosił wprowadzenie na rynek nowej serii urządzeń sieciowych Aquila Pro AI, zaprojektowanej dla potrzeb biznesowych i domowych użytkowników. Nowa seria obejmuje innowacyjne rozwiązania sieciowe oparte na technologii WiFi 6 i 6E Mesh, które zapewniają jeszcze wyższą wydajność i szybkość połączenia.

Jednym z najważniejszych cech nowych rozwiązań Aquila Pro AI jest możliwość integracji z platformą inteligentnego domu Matter. Dzięki temu użytkownicy mogą korzystać z zaawansowanych funkcji kontroli głosowej oraz zarządzać urządzeniami z różnych producentów za pomocą jednej aplikacji.

Urządzenia z serii Aquila Pro AI są wyposażone w najnowsze technologie WiFi 6 i 6E Mesh, które zapewniają łączną prędkość transferu danych do 11 Gb/s. Dzięki temu rozwiązaniu użytkownicy mogą cieszyć się wyjątkowo szybkim i stabilnym połączeniem w całym swoim domu lub biurze.

Rozwiązania sieciowe z serii Aquila Pro AI zapewniają także innowacyjne funkcje, takie jak kontrola rodzicielska, możliwość tworzenia sieci gości, a także zaawansowane funkcje zabezpieczeń sieciowych. Dzięki temu użytkownicy mają pełną kontrolę nad swoją siecią i bezpieczeństwem połączenia.

Wprowadzenie na rynek nowych rozwiązań sieciowych Aquila Pro AI to kolejny krok D-Link w kierunku zapewnienia użytkownikom najnowocześniejszych i najwydajniejszych rozwiązań sieciowych. Dzięki innowacyjnym technologiom oraz integracji z platformą Matter, seria Aquila Pro AI stanowi doskonałe rozwiązanie zarówno dla biznesowych, jak i domowych użytkowników, którzy oczekują najwyższej jakości połączenia internetowego i pełnej kontroli nad swoją siecią.

 Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.