Jesteś tutaj:-, Internet, Newsy, Praca, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Sprzęt sieciowy, Wydarzenia-Vertiv wprowadza nowy jednofazowy zasilacz awaryjny dla rozproszonych sieci IT oraz infrastruktury brzegowej

Vertiv wprowadza nowy jednofazowy zasilacz awaryjny dla rozproszonych sieci IT oraz infrastruktury brzegowej

Nowy UPS Vertiv Liebert GXE to wysokowydajne, bezpieczne i ekonomiczne urządzenie gwarantujące ciągłość zasilania

Vertiv, globalny dostawca rozwiązań krytycznej infrastruktury cyfrowej i zapewniających ciągłość jej działania, wprowadził do oferty jednofazowy system zasilania gwarantowanego (UPS) z podwójną konwersją online – Vertiv Liebert GXE. Urządzenie dostępne jest w wersjach o mocy 6 i 10 kVA w konfiguracji wieżowej lub do montażu w szafie. System został zaprojektowany w celu zapewnienia niezawodnego zasilania rozproszonych sieci IT i infrastruktury brzegowej w różnych segmentach przemysłu, takich jak przedsiębiorstwa, instytucje państwowe, fabryki, placówki finansowe, edukacyjne i handlowe. Produkt jest dostępny globalnie dla krajów i przedsiębiorstw w regionie EMEA, w których obowiązuje napięcie 230 V.

Liebert GXE działa z wysoką sprawnością do 94% w trybie online i do 98% w trybie ECO, zapewniając wyższy poziom oszczędności energii i kosztów operacyjnych w porównaniu z innymi modelami dostępnymi na rynku. Wysoki wyjściowy współczynnik mocy 1,0 umożliwia ciągłe i niezawodne zasilanie większej liczby podłączonych urządzeń, chroniąc je przed wieloma zakłóceniami w sieci prądu przemiennego dzięki mechanizmowi podwójnej konwersji online i ochronie przeciwprzepięciowej na wejściu. Obudowa urządzenia, dostępna w wersji do montażu w szafie (ze standardowo dołączonym zestawem instalacyjnym) lub w konfiguracji wieżowej, upraszcza jego instalację w niewielkich centrach danych oraz placówkach obsługujących infrastrukturę brzegową.

Czas pracy UPS-a na akumulatorach można wydłużyć dzięki maksymalnie czterem zewnętrznym szafom bateryjnym (EBC), a akumulatory VRLA mogą być łatwo wymieniane przez użytkowników bez pomocy wykwalifikowanego personelu i bez konieczności wyłączania zasilanego sprzętu, co zapewnia jego płynne działanie i minimalizację kosztów konserwacji. Ponadto Liebert GXE zawiera zintegrowaną ładowarkę zapewniającą prąd o natężeniu 4 amperów, która umożliwia szybkie ładowanie akumulatorów do poziomu 90% w ciągu zaledwie 3 godzin, co ma kluczowe znaczenie w przypadku częstych awarii sieci zasilającej. Dostępny jest też zintegrowany system zarządzania akumulatorami, który optymalizuje ich żywotność i recykling.

Vertiv Liebert GXE zawiera przyjazny dla użytkownika kolorowy wyświetlacz LCD, dzięki czemu jego obsługa jest łatwa i intuicyjna. Urządzenie można monitorować w zdalny sposób poprzez opcjonalną kartę Vertiv Liebert Intellislot Unity Communications oraz dostępne bezpłatnie oprogramowanie Vertiv Power Insight. Ponadto klienci mogą również skorzystać z usług Vertiv LIFE Services, w ramach których zapewniana jest zdalna konserwacja i serwisowanie zasilacza UPS w celu zapewnienia jego maksymalnej dostępności.

 

– Dystrybutorzy i resellerzy działający w kanale IT nieustannie poszukują wydajnych i opłacalnych rozwiązań, aby chronić infrastrukturę informatyczną małych i mikroprzedsiębiorstw przed przerwami w dostawie prądu – powiedział Andrea Ferro, wiceprezes ds. kanału dystrybucyjnego oraz aplikacji IT i brzegowych Vertiv w regionie EMEA. – Ten najnowszy dodatek do naszego portfolio, przeznaczony do dystrybucji w kanale IT, zapewnia wszystkie kluczowe funkcje oraz wydajność potrzebne w zasilaczu UPS z podwójną konwersją online w przystępnej cenie, co pozwala małym i średnim firmom ze wszystkich branż wykorzystywać najnowsze technologie i przyspieszyć ich transformację cyfrową.

 

Resellerzy Vertiv mogą skorzystać z pełnej gamy opcji rozszerzeń gwarancji i programów serwisowych opracowanych specjalnie dla jednofazowych systemów UPS, które można odnawiać tak, aby obejmowały cały cykl życia produktu. Programy serwisowe Vertiv są dostępne w Polsce.

Urządzenia Liebert GXE dostępne są w kanale dystrybucji IT firmy Vertiv. Resellerzy z regionu EMEA mogą zbierać punkty w ramach programu Vertiv Incentive Program (VIP), który umożliwia partnerom łatwe zdobywanie nagród za zakupy rozwiązań Vertiv bez konieczności składania raportów. Stan konta z punktami bonusowym jest aktualizowany co miesiąc w portalu partnerskim Vertiv, a partner musi się tylko zalogować, aby wymienić punkty na nagrody.

 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile