Jesteś tutaj:-, Internet mobilny, Internet stacjonarny, Newsy, Sprzęt sieciowy-My Net N600: Dwupasmowy router HD

My Net N600: Dwupasmowy router HD

Dwupasmowy router My Net N600 przyspiesza wideo, gry i rozmowy internetowe.
Opracowana przez firmę WD technologia FasTrack wykrywa multimedia przesyłane w sieci i odpowiednio dobiera ich priorytet, aby zapewnić płynność odtwarzania filmów HD i działania gier na podłączonych do sieci urządzeniach.

My Net N600
My Net N600

Router oferuje przepustowość sieci bezprzewodowej 300 + 300 Mb/s, cztery porty Fast Ethernet oraz jeden port USB, umożliwiający udostępnienie drukarki w sieci. Jednoczesne korzystanie z pasm 2,4 i 5 GHz zmniejsza zakłócenia i zapewnia łączną przepustowość do 600 Mb/s, w pełni wystarczającą do płynnego strumieniowego odtwarzania multimediów HD.

Na bieżąco rozpoznaje serwisy Netflix, HuluPlus, CinemaNow, YouTube oraz Pandora i przyspiesza ich działanie. Router może również rozpoznawać do 16 innych serwisów skonfigurowanych przez użytkownika, aby zapewnić płynne przesyłanie multimediów HD.


Technologia zwiększania zasięgu zmniejsza zakłócenia i umożliwia
korzystanie z sieci bezprzewodowej w całym domu. Porty Fast Ethernet umożliwiają podłączenie dodatkowych urządzeń do sieci. Interfejs administracyjny My Net Dashboard umożliwia łatwe przeglądanie i modyfikowanie
ustawień sieci. Funkcja kontroli rodzicielskiej pozwala ograniczyć dzieciom dostęp do pewnych rodzajów stron internetowych oraz określić, w jakich godzinach dzieci mogą korzystać z Internetu. Zabezpieczenia internetowe chronią przed programami szpiegującymi i innym szkodliwym oprogramowaniem.


Dołączony do zestawu program diagnostyczny monitoruje działanie sieci. Program wyświetla liczbę
podłączonych urządzeń i na bieżąco wykrywa typowe problemy z łącznością sieciową, a kiedy takie problemy
wystąpią, pomaga je szybko usunąć. My Net N600 pozwala korzystać z dokumentów, muzyki i zdjęć zapisanych na dysku My Book Live lub My Book Live Duo w smartfonie lub na tablecie za pomocą bezpłatnych przeglądarek mobilnych WD 2go i WD Photos.

źrodło: WD

KanAutor |2012-11-14T10:04:39+02:0014 listopada 2012 10:04|Kategorie: Inne, Internet mobilny, Internet stacjonarny, Newsy, Sprzęt sieciowy|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.