Jesteś tutaj:-, Gry, Newsy, Promocje, Raporty i prezentacje, Rozrywka, Rynek, Sony, Sprzęt-Sony premiuje zakup słuchawek gamingowych INZONE kuponami do PlayStation® Store w wysokości do 240 zł

Sony premiuje zakup słuchawek gamingowych INZONE kuponami do PlayStation® Store w wysokości do 240 zł

Od 14 października do 14 listopada 2022 r. nabywcy słuchawek INZONE H9 mogą otrzymać 240 zł, a słuchawek INZONE H7 — 120 zł na zakupy w PlayStation® Store.

Firma Sony rozpoczyna tę kampanię promocyjną we współpracy z Sony Interactive Entertainment (SIE). Oferta dotyczy wszystkich zakupów dokonanych w okresie od 14 października do 14 listopada 2022 r. u sprzedawców uczestniczących w promocji. Aby otrzymać kupon z kodem należy wypełnić formularz zgłoszenia online zamieszczony na stronie sony.pl/promo/INZONE2022.

Rodzina produktów INZONE obejmuje dwa modele słuchawek bezprzewodowych: INZONE H9 z akumulatorem na 32 godziny pracy i INZONE H7 z akumulatorem na 40 godzin. Słuchawki te są wyposażone w mikrofon na odchylanym do góry, giętkim wysięgniku oraz w funkcję wyciszania dźwięku, dzięki czemu pozwalają wygodnie komunikować się w czasie gry z innymi członkami zespołu.

 

INZONE H9 i INZONE H7

Słuchawki INZONE H9 i INZONE H7 mają specjalnie ukształtowane membrany, opracowane dzięki doświadczeniu firmy Sony w technologii słuchawek. Wiernie odtwarzają wysokie częstotliwości i pozwalają uzyskać mocne, głębokie tony niskie, dzięki czemu gra staje się źródłem jeszcze bardziej intensywnych przeżyć.

 

Cechy i funkcje słuchawek gamingowych INZONE:

  • INZONE H9 — bezprzewodowe słuchawki gamingowe z systemem redukcji hałasu: precyzyjne wykrywanie celu dzięki technologii dźwięku przestrzennego 360 do gier i zaawansowanej technologii optymalizującej akustykę, możliwość wielogodzinnego grania dzięki wygodnemu pałąkowi na głowę i nausznikom, system redukcji hałasu i tryb dźwięków otoczenia. 32 godziny pracy na akumulatorze i nawet godzina grania po 10-minutowym szybkim ładowaniu.
  • INZONE H7 — bezprzewodowe słuchawki gamingowe: precyzyjne wykrywanie celu dzięki technologii dźwięku przestrzennego 360 do gier i zaawansowanej technologii optymalizującej akustykę. Możliwość wielogodzinnego grania dzięki wygodnemu pałąkowi na głowę i nausznikom. 40 godzin pracy na akumulatorze i nawet godzina grania po 10-minutowym szybkim ładowaniu.

 

Udostępnienie aktualizacji wewnętrznego oprogramowania

Firma Sony poinformowała także, że 13 października 2022 r. udostępniona została do pobrania bezpłatna aktualizacja wewnętrznego oprogramowania słuchawek INZONE H9 i H7. Aktualizacja ta poprawia jakość głosu przesyłanego do innych graczy (lepsze działanie mikrofonu). W rezultacie osoby, do których użytkownik słuchawek zwraca się w czasie gry, lepiej słyszą jego głos.



Autor |2022-10-14T10:10:26+01:0014 października 2022 09:30|Kategorie: e-Handel, Gry, Newsy, Promocje, Raporty i prezentacje, Rozrywka, Rynek, Sony, Sprzęt|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.