Jesteś tutaj:-, Newsy, Rozrywka, Rynek, Sony, Sprzęt, Top7, Wydarzenia-Sony powiększa rodzinę produktów EXTRA BASS™ o nowy głośnik i słuchawki bezprzewodowe

Sony powiększa rodzinę produktów EXTRA BASS™ o nowy głośnik i słuchawki bezprzewodowe

Firma Sony ogłosiła wprowadzenie kolejnych dwóch produktów audio z serii EXTRA BASSTM przeznaczonej dla miłośników głębokiego basu: bezprzewodowego głośnika SRS-XB402M i bezprzewodowych słuchawek z systemem osłabiania zewnętrznego hałasu WH-XB900N. Oba urządzenia są łatwe w użyciu i pozwalają słuchać mocnego dźwięku praktycznie w każdym miejscu.

 

Każdy takt

Głośnik EXTRA BASS™ XB402M znakomicie spisuje się przy odtwarzaniu nagrań z dużą dawką basu w gronie przyjaciół i w chwilach relaksu. Ustawione pod kątem jednostki głośnikowe rozszerzają strefę dużego ciśnienia akustycznego. Ich obrzeża wykonano z hybrydowego materiału, który osłabia zniekształcenia i poprawia słyszalność wokali. Za zapewnienie głębokiego, donośnego basu odpowiadają dwie membrany bierne. Z kolei nowo zaprojektowana przednia osłona ułatwia przenikanie dźwięku i zwiększa intensywność wrażeń przy słuchaniu.

kzaninexkwpamkbfvkip

W trybie LIVE SOUND ustawione pod kątem głośniki i technologia cyfrowego przetwarzania sygnału (DSP) powiększają strefę odbioru muzyki i zapewniają wrażenie trójwymiarowości, jak na koncercie lub festiwalu muzycznym. Głośnik jest także wyposażony w wielokolorowe świecące linie i stroboskop, a synchronizacja tych świateł z rytmem muzyki tworzy jeszcze lepszy klimat do zabawy.

Do obsługi można używać komend głosowych: wbudowany asystent Amazon Alexa pozwala między innymi wybierać utwory i regulować głośność.

Technologia Spotify Connect™ umożliwia strumieniowe przesyłanie list odtwarzania, podcastów i utworów ulubionych wykonawców: wystarczy połączyć głośnik przez Wi-Fi ze smartfonem, tabletem lub laptopem i włączyć odtwarzanie w aplikacji Spotify.

Głośnik XB402M jest odporny na wodę i pył na poziomie IP67, można więc bez obaw używać go w kuchni, a nawet łazience. Wytrzymałość na uderzenia i odporność na rdzewienie pozwalają bawić się dosłownie wszędzie, zwłaszcza że wbudowany akumulator wystarcza na 12 godzin pracy. Dzięki technologii BLUETOOTH® możliwe jest łączenie głośnika ze smartfonami, tabletami, komputerami i innymi urządzeniami.

 

„Tak” dla basu, „Nie” dla hałasu

Bezprzewodowe słuchawki WH-XB900N to propozycja dla osób, które chcą słyszeć tylko szczegółowy dźwięk z dużą dawką basu — bez hałasów z zewnątrz. Są jednak sytuacje wymagające komunikacji ze światem zewnętrznym. Z pomocą przychodzi wówczas funkcja „Szybkie przełączanie”: po dotknięciu prawej słuchawki zmniejsza się głośność muzyki, a słyszalne stają się rozmowy i inne dźwięki z otoczenia. Na prawej słuchawce znajduje się również panel dotykowy do sterowania takimi funkcjami, jak odtwarzanie/pauza, cofanie, pomijanie utworów i regulowanie głośności.

Akumulator słuchawek WH-XB900N wystarcza na 30 godzin słuchania muzyki, zatem miłośnicy basu mogą cieszyć się mocnym dźwiękiem w dzień i w nocy. Dzięki funkcji szybkiego ładowania zaledwie 10-minutowe ładowanie zapewnia nawet godzinę dalszego słuchania.

XB900N BL situation Large[1]

Słuchawki są zoptymalizowane do współpracy z asystentami Google i Amazon Alexa, jak również asystentami wbudowanymi w smartfon,np. Siri. Umożliwia to obsługę komendami głosowymi: wystarczy dotknąć odpowiedniego przycisku i poprosić wybranego asystenta o włączenie utworu lub wykonanie innej czynności.

 

EXTRA BASS

Produkty Sony z rodziny EXTRA BASS™ są projektowane z myślą o reprodukcji mocnego, dynamicznego i głębokiego dźwięku ze wzmocnionym basem. Idealnie nadają się dla fanów utworów ze szczytów list przebojów. Do rodziny EXTRA BASSTM należą także inne bezprzewodowe głośniki przenośne i słuchawki, jak również zestawy audio o dużej mocy.

Podczas targów CES 2019 firma Sony ogłosiła trzy nowe bezprzewodowe głośniki przenośne (XB32, XB22 i XB12) oraz głośnik o dużej mocy XB72. W kwietniu rodzina EXTRA BASS powiększyła się o bezprzewodowe słuchawki WH-XB700, które współpracują z asystentami głosowymi, zapewniają lepszą słyszalność wokali i pracują bez ładowania nawet przez 30 godzin.

zyhxpzcoelroewyzfroe

 

Dostępność

Oba produkty trafią do sklepów w lipcu 2019 r. Słuchawki WH-XB900N będą dostępne w wersji niebieskiej i czarnej.

Więcej informacji o aktualnej ofercie produktów EXTRA BASSTM można znaleźć pod adresem www.sony.pl/electronics/produkty-extra-bass

s4hcj1db8nqh165y7y9qAutor |2019-05-20T15:02:02+01:0020 maja 2019 15:02|Kategorie: Muzyka, Newsy, Rozrywka, Rynek, Sony, Sprzęt, Top7, Wydarzenia|Tagi: , , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.