Jesteś tutaj:-, Newsy, Sony, Sprzęt, Sprzęt sieciowy, Telefony-Aktualizacja do ICS dla SonyEricsson Xperia Active

Aktualizacja do ICS dla SonyEricsson Xperia Active

Jeden z ostatnich i zarazem jeden z najbardziej udanych Sony Ericssonów jakie ukazały się na rynku dostaje właśnie aktualizację do Androida Ice Cream Sandwich – poinformowało Sony na swoim blogu. Dostaje, bo aktualizacja będzie wprowadzana stopniowo na podstawie identyfikatora smartfonu.

Sony Ericsson Xperia active
Sony Ericsson Xperia active

Producenci już nam tłumaczyli jak wygląda proces wprowadzania aktualizacji dla smartfonów: jeden model ma kilka wersji w zależności od tego w jakim kraju jest sprzedawany, u jakiego operatora itd i zanim dostanie aktualizację – ta musi zostać dopasowana do wymagań właśnie np: operatora.

Sony posługuje się ośmio-cyfrowym identyfikatorem SI(podobnie jak Nokia PC – Product Code), który znajdziemy pod baterią, zaraz pod logo Sony-Ericsson. Aby sprawdzić kiedy dostaniemy aktualizację wchodzimy na tą stronę i wyszukujemy SI naszego smartfonu.

Komu nie chce się tego robić powiem, że daty rozciągają się pomiędzy 15 a 18 czerwca – pomimo, że wpis na blogu pojawił się 18 czerwca.
Jeżeli nie znajdziecie tak swojego SI, oznacza to, że aktualizacja nie jest jeszcze gotowa, a kiedy będzie SI zostanie dodany na stronie.

Ponieważ ICS jest wyraźnie szybszy w działaniu – polecam go wszystkim niezdecydowanym na aktualizację.

źródło:sony
Jarek Ś.Autor |2012-06-19T03:23:19+01:0019 czerwca 2012 03:23|Kategorie: Android, Newsy, Sony, Sprzęt, Sprzęt sieciowy, Telefony|Tagi: , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.