Jesteś tutaj:-, Inne, Internet, Newsy, Rynek, Samsung, Sprzęt, Telefony, Top7, Wydarzenia-Pierwsze wady – pęknięte szkło po unboxingu Samsung Galaxy Z Flip

Pierwsze wady – pęknięte szkło po unboxingu Samsung Galaxy Z Flip

Jeden z pierwszych nabywców składanego urządzenia firmy Samsung otworzył pudełko i zobaczył pęknięcie za zagięciu wyświetlacza.

Użytkownik Twittera z nickiem @Mondoir zamieścił zdjęcie Galaxy Z Flip z pęknięciem wyświetlacza. Powiedział, że wyjął smartfon z pudełka, otworzył i znalazł szkło już pęknięte.

 

 

Pęknięcie jest dokładnie na środku ekranu — w miejscu, w którym smarfon się składa. Kupujący zasugerował, że pęknięcie powstało z powodu gwałtownego spadku temperatury — na ulicy było zimno, a w domu ciepło.

Przedstawiciele firmy Samsung już zareagowali na ten incydent. Urządzenie zostało bez problemów wymienione na nowe już dzień po skardze. Ale nie zostało wyjaśnione dlaczego tak się stało.

Galaxy Z Flip to rokładany smartfon nowej generacji. Tylko ten smartfon nie posiada fizycznej klawiatury, a zamiast niej znajduje się duży ekran, który się składa na pół. Główną cechą tego smartfona było ultracienkie szkło, które może się zginać.Autor |2020-02-17T22:16:55+02:0017 lutego 2020 22:16|Kategorie: Android, Inne, Internet, Newsy, Rynek, Samsung, Sprzęt, Telefony, Top7, Wydarzenia|Tagi: , , , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. Adam 17 lutego 2020 w 23:08 - Odpowiedz

    To nie szklo tylko plastik. Sprawdźcie na Youtube: jerryrigeverything

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.