Jesteś tutaj:-, Samsung, Sprzęt, Top7-Innowacyjna strefa Samsung w Suntago Wodny Świat

Innowacyjna strefa Samsung w Suntago Wodny Świat

W Suntago Wodny Świat znajduje się strefa Samsung, gdzie można zapoznać się najnowszymi technologami firmy, takimi jak obraz w 8K czy lodówka Family Hub. W strefie Samsung będzie można też przetestować najnowsze smartfony z serii Galaxy S20 czy oczyszczacz powietrza Samsung Cube. Suntago Wodny Świat to wodny park rozrywki, który oferuje atrakcje, takie jak zjeżdżalnie, sauny czy baseny w tropikalnej temperaturze 32 stopni Celsjusza.

 

Suntago Wodny Świat to obiekt nie tylko dla wielbicieli tropików, ale również innowacyjnych rozwiązań, więc nie mogło tam zabraknąć firmy Samsung. W specjalnej strefie Samsung  zwiedzający będą mogli zapoznać z najnowszymi technologiami firmy. Zapierające dech w piersiach wrażenia wizualne zapewni innowacyjny telewizor QLED 8K, a dzięki lodówce Family Hub™ zwiedzający będą mogli sprawdzić funkcje inteligentnego zarządzania domem, takie jak tworzenie listy zakupów na multimedialnym ekranie. Goście parku będą mieli też szansę premierowo przetestować najnowsze smartfony z serii Galaxy S20, które wprowadzają zupełnie nowe doświadczenia i możliwości w fotografii mobilnej. Ponadto dostępny będzie także nowy oczyszczacz powietrza Samsung Cube, który wyróżnia się na tle innych modeli, sześciennym kształtem oraz eleganckim, minimalistycznym designem.

 

Cieszymy się, że możemy być sponsorem strategicznym tej unikatowej na skalę europejską inwestycji. W Suntago Wodny Świat goście będą mieli szansę nie tylko zrelaksować się niczym na egzotycznej wyspie, lecz także w nowoczesnej strefie Samsung  poznać najnowsze rozwiązania firmy, które mogą okazać się nieocenioną pomocą w codziennych obowiązkach – powiedział Olaf Krynicki, Rzecznik Prasowy Samsung Electronics Polska.

 

W Suntago na odwiedzających gości czekać będzie tropikalna temperatura na poziomie 32 stopni Celcjusza oraz wiele atrakcji, miedzy innymi 32 zjeżdżalnie, 10 saun, maszyna Surf-Air, która umożliwia surfowanie pod dachem, basen z falą, rwąca rzeka czy 740 palmy przywiezione z egzotycznych zakątków świata.Autor |2020-02-18T21:12:18+02:0019 lutego 2020 07:00|Kategorie: Newsy, Samsung, Sprzęt, Top7|Tagi: |0 komentarzy

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.