Jesteś tutaj:-, Newsy, Samsung, Sprzęt, Targi i konferencje, Telefony-CES 2015: Samsung uzupełnia linię tanich smartfonów o GALAXY E7 i GALAXY E5

CES 2015: Samsung uzupełnia linię tanich smartfonów o GALAXY E7 i GALAXY E5

Koreańska firma podała do wiadomości informację, że smartfony o kompaktowych rozmiarach – GALAXY E7 i GALAXY E5 uzupełnią linię tanich modeli smartfonów Samsung. Smukłe i lekkie smartfony E7 i E5 stworzono z myślą o młodszych użytkownikach korzystających z mediów społecznościowych. Docenią oni świetną jakość obrazu, która przekłada się na możliwość wykonywania doskonałych „selfie” i dzielenia się zdjęciami z przyjaciółmi.

Samsung GALAXY E7
Samsung GALAXY E7

Smukłe i lekkie smartfony E7 i E5, które dobrze leżą w dłoni, stworzono z myślą o współczesnych użytkownikach. Zostały wyposażone w ekran High Definition Super AMOLED dla uzyskania lepszej jakości obrazu, wydajny aparat z przodu o rozdzielczości 5 megapikseli zapewniający ciągłość wykonywania zdjęć i dzielenia się nimi oraz energooszczędny tryb Ultra Power Saving. Wszystko zamknięto w perfekcyjnie wykonanej jednobryłowej obudowie, pozwalającej obsługiwać smartfon jedną ręką. Model E5 będzie dostępny w kolorach białym, czarnym i brązowym, natomiast model E7 w białym, czarnym i niebieskim. Ponadto wygodę użytkowników dodatkowo zwiększa możliwość korzystania z dwóch kart SIM.

Samsung GALAXY E7
Samsung GALAXY E7

Smartfony GALAXY E5 i GALAXY E7 są wyposażone w wyświetlacz Super AMOLED, który gwarantuje bardziej wyrazisty obraz o żywych barwach z głębokim kontrastem, lepsze kąty widzenia oraz niezwykle krótkie czasy reakcji, aby zapewnić użytkownikom wyjątkowe wrażenia podczas oglądania. Technologia Super AMOLED pozwala czerpać większą przyjemność z oglądania filmów, przeglądania stron internetowych oraz odczytywania treści. Technologia Adaptive Display oferuje najwyższą jakość obrazu w każdym miejscu i o każdej porze, inteligentnie optymalizując jasność wyświetlacza oraz nasycenie kolorów.

Samsung GALAXY E5
Samsung GALAXY E5

Zarówno model GALAXY E7, jak i GALAXY E5, zostały wyposażone w doskonały aparat o rozdzielczości 5 megapikseli umieszczony na przedniej ściance, który daje użytkownikowi gwarancję wykonywania autoportretów najwyższej jakości. Smartfony GALAXY E5 oraz GALAXY E7 oferują innowacyjne funkcje, takie jak autoportret szerokokątny, możliwość wykonywania autoportretów gestem dłoni lub poleceniem głosowym oraz możliwość poprawienia wyglądu twarzy, które umożliwiają wykonywanie wysokiej jakości zdjęć w prosty sposób. Funkcja Wide Selfie dostępna w aparacie umieszczonym z przodu pozwala użytkownikom na wykonywanie autoportretów pod kątem nawet 120 stopni.

Samsung GALAXY E5
Samsung GALAXY E5

Modele GALAXY E7 oraz GALAXY E5 wyróżniają się smukłym i kompaktowym wyglądem. Ich grubość wynosi jedynie 7,3 mm. Przepięknie wykonana jednobryłowa obudowa posiada wąską ramkę, a jej ergonomiczny kształt sprawia, że świetne układa się na dłoni, umożliwiając obsługę smartfona jedną ręką. Oprócz tego nowe smartfony są wyposażone w popularne funkcje dostępne tylko w urządzeniach GALAXY, takie jak energooszczędny tryb Ultra Power Saving, tryb Private i Multiscreen (obsługa wielu ekranów).

Smartfony Samsung GALAXY E7 oraz E5 trafią do sprzedaży w Indiach, po cenach rynkowych wynoszących odpowiednio 23 000 INR oraz 19 300 INR.*


*370 USD oraz 310 USD – cena orientacyjna w odniesieniu do średniego kursu dolara z 09.01.2015

źródło: Samsung

KanAutor |2015-01-09T12:15:59+01:009 stycznia 2015 12:15|Kategorie: Android, Newsy, Samsung, Sprzęt, Targi i konferencje, Telefony|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.