Jesteś tutaj:-, Inne, Newsy, Philips, Raporty i prezentacje, Rozrywka, Rynek, Sprzęt, Sprzęt sieciowy, Telewizja, Top7, Wydarzenia-Projektory Philips Screeneo – sala kinowa w domu

Projektory Philips Screeneo – sala kinowa w domu

Jesteś fanem multimedialnej rozrywki na najwyższym poziomie bez wychodzenia z domu? Chcesz oglądać filmy w rozdzielczości 4k na ekranie o przekątnej 120 cali i cieszyć się przestrzennym dźwiękiem Dolby Digital 2.1 siedząc wygodnie na kanapie w salonie? Koniecznie zapoznaj się z możliwościami projektorów z serii Philips Screeneo.

 

Rozrywka dla całej rodziny

Projektory multimedialne LED z rodziny Screeneo są oparte na systemie Android Smart TV, a więc integrują w sobie wiele możliwości, jakie daje dostęp do serwisów VOD, YouTube’a, Netflixa z odtwarzaniem z tradycyjnych nośników, takich jak urządzenia podłączane przy pomocy złącza HDMI czy smartfonów, połączonych za pośrednictwem funkcji screen mirroring (duplikowanie ekranu). Gdy do tej gamy możliwości wyświetlania multimediów dodamy funkcję bezprzewodowego połączenia konsoli, np. Xbox One, z czego ucieszą się zapaleni gracze, otrzymujemy prawdziwie uniwersalny domowy „kombajn” służący rozrywce dla całej rodziny. Funkcjami projektora można sterować za pośrednictwem pilota, który po skonfigurowaniu może też pełnić rolę bezprzewodowej myszki.

 

Screeneo S6

 

Zachwycający obraz i dźwięk

Kino domowe oparte na projektorach Philips Projection serii Screeneo urzeka ostrością i nasyceniem obrazu – rozdzielczość 4k otrzymujemy na 120 calach, a Full HD możemy uzyskać nawet na 200 calach w modelu U3. Żywe kolory, odcienie szarości i wyrazista czerń, to paleta barw precyzyjnie odzwierciedlająca różnorodne gatunki filmowe, gry, seriale czy bajki. Warto zwrócić uwagę na tryb FlowMotion, który zapewnia płynną i wyrazistą projekcję dynamicznych scen akcji czy sekwencji gier. Dwa 7-watowe głośniki projektorów akompaniują obrazowi na tyle dobrze, że nie ma potrzeby podłączania dodatkowego soundbara, zwłaszcza że w modelu U3 wbudowany subwoofer tworzy wraz z głośnikami system Dolby Digital 2.1.

 

Screeneo U3

 

Projektory Philips można nabyć w sklepie projektorhd

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.