Jesteś tutaj:-, Nawigacje, Newsy, Rozrywka-Navitel wspierał IX Finał Akcji Motoserce

Navitel wspierał IX Finał Akcji Motoserce

3 czerwca w Parku Bródnowskim odbył się IX Finał Akcji „MOTOSERCE – Krew darem życia”, podczas której zebrano ponad 85 litrów krwi. Firma NAVITEL zaangażowała się w ten projekt po raz drugi.


MOTOSERCE odbywa się w Warszawie od 8 lat. Pomysłodawcą akcji charytatywnej jest Kongres Polskich Klubów Motocyklowych. Co roku w całej Polsce organizowane są jednodniowe eventy, m.in. w Białymstoku, Bydgoszczy, Radomiu, Dąbrowie Górniczej. Celem tego wydarzenia jest szerzenie idei krwiodawstwa. Podczas imprezy przeprowadzono pokaz pierwszej pomocy oraz edukowano odwiedzających na temat bezpiecznego poruszania się po drogach. Sporym zainteresowaniem obserwatorów cieszył się także symulator jazdy motocyklem.

Jako firma, która w swojej ofercie posiada urządzenia dla motocyklistów, czujemy się zobligowani, aby wspierać akcję MOTOSERCE. Pomagamy innym i chętnie propagujemy ideę oddawania krwi. Dzięki temu osoba potrzebująca otrzymuje szansę na dalsze życie. Nawet najmniejszy gest może kogoś uratować. Sam od kilku lat jestem dawcą krwi, więc całym sercem popieram tę inicjatywę – podkreśla Tobiasz Jankowski, CEO Navitel Europe.

Firma Navitel chętnie angażuje się w różne akcje charytatywne. Ostatnio brała udział w licytacji zorganizowanej przez Fundację Absolwent pt. „Tęczowa Armia – Postawmy Stasia na nogi”, na rzecz chorego chłopca.

źródło: Navitel

KanAutor |2017-06-07T13:03:27+02:007 czerwca 2017 13:03|Kategorie: Inne, Nawigacje, Newsy, Rozrywka|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.