Jesteś tutaj:-, Nawigacje, Newsy-AutoMapa z najnowszymi mapami Polski i Europy

AutoMapa z najnowszymi mapami Polski i Europy

100 proc. dróg prowadzących do miejsc zamieszkania, ponad 3,1 mln adresów punktowych przypisanych do konkretnych budynków, ponad 3,1 mln kształtów budynków, pikietaż na drogach wojewódzkich i aktualnie wybudowane i oddane do użytku odcinki dróg oraz mapy 44 krajów Europy. AutoMapa udostępnia najnowsze mapy nawigacyjne.

AutoMapa udostępniła pierwszą tegoroczną aktualizację map nawigacyjnych. Mapy opracowane w połowie lutego stanowią najświeższy obraz sytuacji drogowej. Dzięki temu, osoby podróżujące z AutoMapą mogą pewnie poruszać się po drogach Polski i Europy.

Mapy Polski zostały opracowane na dzień 15 lutego 2012 roku i są to najaktualniejsze dane mapowe naszego kraju dostępne dla użytkowników nawigacji GPS. Tak szybka publikacja pierwszej aktualizacji jest konsekwencją znacznego zwiększenia tempa aktualizacji map AutoMapy. Podobnie, jak w ubiegłych latach, również w tym roku pojawi się przynajmniej sześć aktualizacji map i programu, które zostaną udostępnione bezpłatnie wszystkim użytkownikom posiadającym ważną subskrypcję.

Aktualne mapy, wraz z systemem AutoMapa Traffic pozwalającym wyznaczać trasę z uwzględnieniem aktualnej sytuacji drogowej, a zwłaszcza z wykorzystaniem technologii LiveDrive! przesyłającej dane drogowe do nawigacji w czasie rzeczywistym są kluczem do sprawnego i szybkiego dotarcia do celu. Co ważne – w każdej aktualizacji map pojawiają się nie tylko nowe informacje o drogach adresach, czy nowe plany budynków, ale również tak szczegółowe dane, jak kierunkowość ulic na zamkniętych osiedlach, znaki ograniczeń prędkości i terenu zabudowanego, czy kolejne dane niezbędne do wyznaczania tras dla pojazdów ciężarowych. Dążymy do tego, żeby polscy kierowcy mogli korzystać z najlepszych i najdokładniejszych danych na świecie – powiedział Janusz M. Kamiński, szef PR i marketingu AutoMapy.

Najnowsza Mapa Polski opracowana przez Geosystems to 100% dróg prowadzących do miejsc zamieszkania i ponad 660 tys. km dróg wszystkich kategorii, w tym oddane ostatnio do użytku wybudowane odcinki drogowe. W aktualnych mapach znajduje się również wiele nowych odcinków dróg, które znajdują się w ostatniej fazie budowy. Ich udostępnienie w mapach nastąpi w chwili oddania ich do użytku automatycznie, poprzez technologię LiveDrive!, która nie tylko pozwala wyznaczać najszybsze trasy z uwzględnieniem aktualnej sytuacji drogowej, ale umożliwia również bieżącą aktualizację danych mapowych.

AutoMapa dysponuje największą w Polsce bazą adresów punktowych przypisanych do konkretnych budynków. Ich liczba przekroczyła już 3,1 miliona. Taki sam poziom osiągnęła baza kształtów budynków. Jako pierwsza i jedyna do tej pory nawigacja, AutoMapa rozpoczęła wprowadzanie pikietażu, czyli informacji dostępnej na drogowych słupkach kilometrowych nie tylko na drogach krajowych, ale również drogach wojewódzkich. W najnowszych mapach dane te dostępne są dla województw podlaskiego, mazowieckiego, łódzkiego, lubelskiego i śląskiego.

AutoMapa to największa i najdokładniejsza baza Użytecznych Punktów (POI) codziennie aktualizowana poprzez dziesiątki tysięcy aktywnych użytkowników AutoMapy skupionych wokół portalu Miplo.pl. Wraz z najnowszą aktualizacją map, liczba Użytecznych Punktów dostępnych w AutoMapie osiągnęła poziom blisko 637 tysięcy, a dzięki wbudowanemu w AutoMapę mechanizmowi automatycznej synchronizacji danych z serwisem Miplo, użytkownicy AutoMapy mają dostęp do aktualizowanej na bieżąco bazy wszystkich ważnych kategorii POI. W planowaniu podróży, użytkowników AutoMapy wspiera również serwis Targeo.pl pozwalający m.in. zaplanować trasę na komputerze i przenieść ją do AutoMapy, jak również prezentujący aktualną sytuację drogową oraz prognozy ruchu drogowego na kolejny dzień.

Posiadaczom AutoMapa Europe, oprócz nowych map Polski, udostępnione zostają najnowsze dane mapowe 44 krajów Europy przygotowane przez firmę NAVTEQ. Dane mapy Europy przygotowane przez tę firmę w najnowszej specyfikacji 2012 Q1 mają reputację najlepszych i najbardziej kompletnych na rynku nawigacji.

Szczegółowe dane mapowe dostępne są na stronie www.AutoMapa.pl, skąd można również pobrać najnowszą wersję programu i map.

źródło: AutoMapa

Kan

Autor |2012-03-12T16:50:58+01:0012 marca 2012 16:50|Kategorie: Inne, Nawigacje, Newsy|Tagi: , |1 komentarz

1 komenarz

  1. TransFuzja 13 marca 2012 w 09:31 - Odpowiedz

    Nie ma to jak OviMaps. Darmowa i wcale nie gorsza od przereklamowanej AutoMpay za którą trzeba płacić.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile